Yayın ve Dökümanlar

 Öğrencilerimiz MEB ders kitapları haricinde, kurum öğretmenleri tarafından hazırlanan dokümanlar ve farklı yayınlardan alınacak özel kitaplarla desteklenir. 

Konu Anlatım Kitapları; Ders ders hazırlanan, dijital olarak da öğrencilerimizin kullanımına sunulan Akıllı Konu Anlatım Kitaplarıdır. 

Soru Bankaları; Ders ders hazırlanmış, işlenen konulara ait soruların hücreleme sistemi ile kolaydan zora doğru sıralandığı testlerden oluşan kitaplardır. 

Konu Tarama Testleri; Yıl içerisinde öğretmenlerimizin her ders anlattığı ve biten konu üzerine öğrencilerimize dağıtıp bir kısmını derste çözebileceği, bir kısmını ödev olarak verebileceği testlerdir.

Yarıyıl Tatil Kitapları; Her dönem sonunda dağıtılan konu pekiştirme veya yaz genel tekrar Kitaplarıdır. O yarıyıla veya yıla ait tüm konulardan oluşan özel seriler olarak öğrenciye belirli periyotlarla verilir. 

Konu Tarama Denemeleri; Yapılan deneme sınavlarının bir kısmını bu sınavlar oluşturur. O hafta işlenen konuları kapsar ve ölçme değerlendirme buna göre yapılır. Öğrencinin eksiklerini nokta atışı tayin edebilecek sınav türüdür. 

Genel Değerlendirme Sınavları; Ayda bir yapılan ve o dönem işlenen tüm konuları kapsayan denemelerdir. YGS veya LYS formatında hazırlanır.